Столтенберг і Загороднюк провели зустріч в Брюсселі

Міноборони

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Союзники по НАТО висловили підтримку Україні

Міноборони


Генсек НАТО Йенс Столтенберг провів зустріч з міністром оборони України Андрієм Загороднюком.

«Ми мали гарну дискусію з міністром оборони України Загороднюком, під час якої обговорили важливість реформ і нашу готовність надавати в цьому практичну і політичну допомогу. Союзники підтвердили підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», — сказав він під час прес-конференції в Брюсселі, пише Укрінформ.

Столтенберг підкреслив, що НАТО продовжує надавати Україні практичну допомогу у розвитку оборонних можливостей, зокрема, у розвитку Військово-Морських сил.

«Усі міністри підтвердили готовність продовжувати таку допомогу і привітали зусилля України, яка досягає значного прогресу в реформах», — сказав генсек.

Він також відзначив зусилля президента Володимира Зеленського з пошуку мирного вирішення конфлікту на Донбасі.

За словами Столтенберга, процес врегулювання на Донбасі все ще стоїть перед труднощами, зокрема, спостерігачі зі складу СММ ОБСЄ не можуть вільно працювати на окупованих територіях.

Раніше Столтенберг заявляв, що в рамках відносин України і Альянсу буде запущена нова ініціатива, яка повинна об’єднати всі існуючі формати співпраці.

25 жовтня 2019 року міністр оборони Андрій Загороднюк анонсував новий формат відносин між Україною і НАТО, який буде схвалений найближчим часом.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/stoltenberg-zustrivsya-z-zagorodnyukom-novini-ukrajini-50070025.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя