Полтавщина продовжує утримувати лідерство у п’ятірці областей-лідерів з соціально-економічного розвитку


Мінрегіон оприлюднив моніторинг соціально-економічного розвитку областей України за результатами І кварталу 2019 року. Об этом сообщает mirvestey.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомили у Департаменті економрозвитку Полтавської ОДА

Відповідно до рейтингу і за поточний період Полтавська область продовжує утримувати стійкі позиції у першій п’ятірці областей-лідерів за напрямками :
«Економічна ефективність» – 4 місце;
«Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» – 4 місце;
«Фінансова самодостатність» – 6 місце серед регіонів України.

І хоча за напрямком «Економічна ефективність» наші позиції дещо знизились зважаючи на погіршення показника «Індекс споживчих цін», а за напрямком «Фінансова самодостатність» відбулось незначне зниження показників «Темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів)» та «Темп зменшення податкового боргу платників податків, які перебувають у процедурах банкрутства або щодо яких судом прийнято рішення (постанову) про зупинення провадження у справі», економічна ситуація в регіоні на даний час дозволяє спрогнозувати покращення рейтингових показників вже за результатами І півріччя 2019 року.

“Тож не зупиняємось на досягнутому та працюємо далі задля сталого розвитку Полтавщини”, – резюмували у Департаменті.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/poltavshchyna-prodovzhuie-utrymuvaty-liderstvo-u-p-iatirtsi-oblastey-lideriv-z-sotsial-no-ekonomichnoho-rozvytku/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя