На Прикарпатті підприємство незаконно викидало трупи та послід птиці


Прикарпатські поліцейські встановили, що службові особи однієї із фірм здійснювали незаконне розміщення відходів виробництва. Об этом сообщает aback.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це у соціальній мережі повідомила поліція Івано-Франківської області.

Прикарпатські поліцейські розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи однієї із приватних фірм Івано-Франківської області зловживали службовим становищем, а саме здійснювали незаконне розміщення відходів виробництва (падіж птиці, пташиного посліду) на земельних ділянках не відведених для місць утилізації відходів на території Загвіздянської сільської ради.

Приблизна площа забруднених земельних ділянок складає більше 10 га.

В результаті, чого відбувалось забруднення земельних ділянок речовинами та відходами, які загрожують навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

Під час проведення санкціонованого обшуку у вищевказаному підприємстві слідчі вилучили документацію. Зокрема, під час оглядів земельних ділянок вилучено зразки ґрунту, води та повітря для проведення екологічної експертизи.

Тривають слідчі дії.

До теми: Дохлі кури біля річки: на Прикарпатті люди протестують проти птахоферми


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/na-prykarpatti-pidpryyemstvo-nezakonno-vykydalo-trupy-ta-poslid-ptytsi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя